Inteligentne i komfortowe
rozwiązania szyte na miarę

Udogodnienia spełniające Twoje potrzeby i marzenia.

STANDARD

PREMIUM

Elewacja

Nowoczesną i ponadczasową bryłę budynków Sasanek Residence uszlachetnia gustowny naturalny łupek kamienny a lekkości nadają liczne i obszerne przeszklenia.

Przeszklenia

Wysokie i szerokie okna wprowadzają dużą ilość naturalnego światła, a przesuwny i bez progowy system otwierania maksymalizuje funkcjonalność pomieszczeń.

Tarasy

Wysoka jakość inwestycji przejawia się nawet w takich detalach jak samonośne szklane balustrady tarasów, które nie wymagają konstrukcji metalowej, a balustradą jest samo szkło.

Zadbaj o klimat w swoim domu

Każdy dom wyposażony jest w system rekuperacji dbający o jakość powietrza i jego odpowiednią cyrkulację, jednostka centralna jest zamontowana w garażu nie koludując z układem funkcjonalnym oraz nie wpływa na jakość akustyczną i komfort w domu.

Rozbuduj Smart Home wedle swoich potrzeb

Jeśli element inteligentmengo domu, który Cię zainteresował jest poza standardem zapytaj o opcję Stadard+

Monitoring i wideodomofony

Dla klientów, którzy uważają, że monitoring części wspolnych inwestycji to za mało przygotowaliśmy możliwość montażu własnego systemu kamer. Dodatkowo każdy z domów Sasanek Residence, zarówno w wewnętrznej części inwestycji jak i te z wjazdem z ulicy Sasanek, wyposażony jest w wideodomofon.

Integracja z roletami

Wszystkie mieszkania zostały również wyposażone w okablowanie do systemu rolet zaciemniajacych lub antywłamaniowych, oraz możliwość ich integracji z KNX.

Smart Home - KNX

Wdrażanie inteligentnej automatyki budynkowej staje się coraz bardziej powszechne w branży deweloperskiej. Jednakże, kluczem do zadowolenia Klientów jest stosowanie rozwiązań cenionych na rynku, o najwyższym standardzie użyteczności, takich jak KNX. Doświadczenie i ogólnoświatowy zasięg partnerów współpracujących z organizacją KNX zapewnia rozwiązania ponadczasowe i sprawdzone. Poza gwarancją wsparcia i dalszego rozwoju swoich produktów KNX daje nieograniczone możliwości integrowania różnych inteligentnych elementów w jeden wspólny "organizm", działający w ścisłej symbiozie. Dzięki temu hasła typu selektywne ogrzewanie stają się faktem, przynoszącym realne oszczędności.

Bezpieczeństwo

Przy tworzeniu oferty oraz doborze wdrażanych rozwiązań kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klientów oraz ich poczuciem bezpieczeństwa. Inwestycja łączy zalety wynikające z posiadania domu, z wygodą mieszkania na ogrodzonym osiedlu. Stworzenie swoistej enklawy gwarantuje Klientom poczucie prywatności i komfortu, a monitoring, alarm czy czujniki zalania to tylko niektóre z udogodnień realnie podnoszących poziom bezpieczeństwa we własnym domu.

Komfort i troska o zdrowie

Aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów, każdy lokal mieszkalny inwestycji Sasanek Residence będzie wyposażony w gotową instalację rekuperacji, czyli wentylacji mechanicznej. Dzięki odpowiedniej wymianie powietrza, jednostka centralna rekuperatora zadba o świeżość powietrza, jego cyrkulację pomiędzy pomieszczeniami. Zastosowanie tego rodzaju rozwiązań gwarantuje większą oszczędność ciepła.

Personalizacja domów

Mając na uwadze indywidualizm klientów i chęć realizowania spersonalizowanych rozwiązań, deweloper umożliwia wprowadzanie szeregu zmian lokatorskich.

Standard wykończenia

Zapoznaj się ze standardem wykończenia inwestycji Sasanek Residence. Dokument gotowy do pobrania pod linkiem :

Poczucie komfortu na każdym kroku